Wedstrijd Uitslagen 2014 NSRF
Uitslagen overzicht
Opmerkingen of aanvullingen over uitslagen, blikken en records?


Begin datum: 2014-07-05
Eind datum: 2014-07-06
Locatie:
Organisator: Onbekend (combi)

2014 NRSF Wedstrijdslot
2014 NSRF ochtend blikwinnaars en impressiefotos
2014 NSRF middag blikwinnaars en impressiefotos
Calco Orca/NSRF slotwedstrijden
Startschema Orcanen
CHR toto


Info Veld Wedstrijd Plek Tijd Ploeg   WR-%
 Race Info SA4x NSRF 2014 blik 05:52.94 Daan Klomp combi 106.224%
 Race Info LSA4- NSRF 2014 blik 06:05.97 Jurgen Langenhorst combi 106.647%
 Race Info SA8+ NSRF 2014 blik 05:42.15 Ouderejaars Zwaar 2014 combi 107.140%
 Race Info SA1x NSRF 2014 blik 07:01.48 Nicos Starreveld   107.151%
 Race Info SA2- NSRF 2014 3e 06:36.13 Sjoerd Hamburger (erelid) combi 107.498%
 Race Info DSA4x NSRF 2014 2e 06:38.92 Ouderejaars Dames 2014 combi 108.745%
 Race Info LSA2- NSRF 2014 blik 06:57.35 Jurgen Langenhorst combi 108.994%
 Race Info O1x NSRF 2014 blik 07:10.38 Nicos Starreveld   109.414%
 Race Info DSA1x NSRF 2014 4e 07:48.66 Rosa Bas   109.574%
 Race Info DSA4- NSRF 2014 blik 06:51.91 Margriet Lantink combi 110.030%
 Race Info DSA4x NSRF 2014 4e 06:46.37 Larissa Vermin combi 110.776%
 Race Info B8+ NSRF 2014 blik 05:54.85OR Zwaar 2014   111.116%
 Race Info DSA2x NSRF 2014 blik 07:22.34 Ouderejaars Dames 2014   111.334%
 Race Info LEj8+ NSRF 2014 7e 06:11.77 Licht 2014   112.576%
 Race Info DSA1x NSRF 2014 6e 08:02.33 Annemarie Bernhard   112.770%
 Race Info DSA2x NSRF 2014 2e 07:30.02 Rosa Bas combi 113.267%
 Race Info DEj8+ NSRF 2014 2e 06:41.32 Dames 2014   113.316%
 Race Info SA4x NSRF 2014 4e 06:17.46OR Jonathan Hijlkema - Nicos Starreveld - Rutger Bruil - Jort Timmer   113.604%
 Race Info N4+ NSRF 2014 4e 06:49.10 Middengroep Zwaar 2014   113.968%
 Race Info DN1x NSRF 2014 2e 08:13.96 Myrna Brandt   115.489%
 Race Info LSA2- NSRF 2014 5e 07:22.57 Middengroep Licht 2014   115.581%
 Race Info SA2x NSRF 2014 5e 06:55.99 Jurgen Langenhorst - Nicos Starreveld   115.643%
 Race Info LN1x NSRF 2014 9e 07:48.27 Sam Beenhakker   116.089%
 Race Info LDev4- NSRF 2014 4e 06:38.69 Middengroep Licht 2014   116.182%
 Race Info Ej8+ NSRF 2014 6e 06:11.51 Zwaar 2014   116.333%
 Race Info LDN1x NSRF 2014 5e 08:39.10 Larissa Vermin   116.793%
 Race Info DB1x NSRF 2014 3e 08:19.55 Myrna Brandt   116.796%
 Race Info DN1x NSRF 2014 6e 08:19.69 Tessa Sturkenboom   116.829%
 Race Info O4+ NSRF 2014 6e 06:59.62 Middengroep Zwaar 2014   116.899%
 Race Info LB8+ NSRF 2014 6e 06:26.28 Licht 2014   116.969%
 Race Info DO1x NSRF 2014 5e 08:22.89 Tessa Sturkenboom   117.577%
 Race Info DB1x NSRF 2014 7e 08:24.93 Tessa Sturkenboom   118.054%
 Race Info DB1x NSRF 2014 8e 08:26.03 Willemiek Zweiphenning   118.311%
 Race Info DN2x NSRF 2014 5e 07:51.54 Larissa Vermin combi 118.683%
 Race Info DN1x NSRF 2014 12e 08:30.82 Willemiek Zweiphenning   119.431%
 Race Info N2- NSRF 2014 8e 07:23.88 Middengroep Zwaar 2014   120.456%
 Race Info DN2- NSRF 2014 5e 08:19.66 Dames 2014   121.687%
 Race Info DN2- NSRF 2014 9e 08:21.59 Dames 2014   122.157%
 Race Info LN2- NSRF 2014 8e 07:47.85 Middengroep Licht 2014   122.183%
 Race Info LN2x NSRF 2014 6e 07:42.01 Sam Beenhakker combi 126.453%
 Race Info DO4+ NSRF 2014 7e 07:48.14 Dames 2014    
Algemene Utrechtse Studenten Roeivereniging ORCA
Contactinformatie | Routebeschrijving | Problemen | Colofon
Copyright 2003 Orca's WWW werkgroep - webmaster@orcaroeien.nl
Generated at 2019-07-23 20:08:15 in: 0.189, Sql: 0.090 (97)